/Files/images/IMG_0315.JPG

Тиждень англійської мови.

Із метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства учнів у період із 21.11 по 25.11. 2016 року у Таборівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів був проведений Тиждень англійської мови. Дітям були представлені завдання не лише з програмового матеріалу, але й з елементами країнознавства.

У понеділок21 листопада відбулася загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня англійської мови. На ній було оголошено план заходів на тиждень. Також учитель англійської мови Заровна І.Л . виступила із повідомленням на тему “Важливість вивчення іноземної мови у сучасному світі”.

/Files/images/IMG_0362.JPG

У вівторок22 листопада проводився конкурс стінгазет на задані теми серед учнів 5 – 9 класів та конкурс на найкращий малюнок до мультфільму серед учнів 2-3 класів.Діти підійшли до виконання завдання старанно, творчо та оригінально. Було визначено кращі роботи, які нагородили призами.

У середу 23 листопада був проведений «День спілкування на англійській мові». Метою даного заходу було розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими.

У четвер 24 листопада було проведено інтелектуально гру «Brain ring» для учнів 7 -9 класів. Перемогу отримали учні 9 класу.

У п’ятницю 25 листопада було проведено позакласний захід «The English language is the language of friendship».

Також у цей день були підведені підсумки проведення Тижня англійської мови та найактивніші учні були відзначені грамотами.

/Files/images/IMG_0376.JPG

/Files/images/IMG_0384.JPG

Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути в учнів інтерес до творчості, розвинути в учнів логічне мислення та пам'ять.

/Files/images/IMG_0339.JPG


Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах. Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!

/Files/images/IMG_0364.JPG /Files/images/IMG_0327.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 32

Таборівська ЗОШ І - ІІІ ступенів

c. Таборівка вулиця Центральна, номер будинку 97,
поштовий індекс 56520, Миколаївська область, Вознесенський район
Україна

Дата останньої зміни 19 Червня 2018

Фотогалерея