Інформаціяпро історію та сучасність Таборівської загальноосвітньої школи Вознесенської районної ради Миколаївської області.

І. Історія:

1. Таборівська восьмирічна школа була збудована у 1967 році. Трудовий колектив на чолі з головою колгоспу Томащуком В.В. став замовником будівництва. Пропускна потужність школи становила 320 місць.

2. Провідну роль у заснуванні восьмирічної школи відіграли жителі села Таборівки та голова сільської ради Дроженко Д.І.

3. Випускники минулих років, якими пишається школа:

Талпа М.С. – має державні нагороди.

Бойко Г.Ф. - має державні нагороди.

Макаренко М.С. – нагороджена почесними грамотами, учасниця ВДНГ, тримала бронзову медаль виставки.

Полянська Р.С. – депутат Вознесенської районної ради п'яти скликань, нагороджена почесною грамотою та медаллю Верховної Ради України за особливі заслуги перед українським народом.

Удовиченко Олександр Григорович - відомий літератор , який опублікував збірку поезій «Мої журавлі», присвячену 20-річчю незалежності України.

Педагоги минулих років, якими пишається шкільний колектив:

Чередніченко І.Г. – учитель української мови та літератури, ветеран Великої Вітчизняної війни та ветеран праці. Нагороджений орденами та медалями.

Коломійцева – Чередніченко О.М. – вчитель математики, фізики, хімії. Ветеран праці.

Мухін І.П. – учитель трудового навчання, ветеран Великої Вітчизняної війни, ветеран праці.

Мельніченко О.В. – вчитель початкових класів, ветеран Великої Вітчизняної війни, ветеран праці.

Сторчак Ф.С. – вчитель початкових класів, ветеран праці.

Коваленко М.В. – вчитель початкових класів, ветеран праці.

Рожко В.І. – вчитель хімії та біології, ветеран праці.

Безшляга В.С. – вчитель математики, заступник директора з НВР, ветеран праці.

Шандра Н.В. – вчитель історії та домоводства, бібліотекар, ветеран праці.

Кіпр А.А. – вчитель фізичної культури, ветеран праці.

Зигар Л.П. – вчитель математики.

Макаренко Д.І. – вчитель початкових класів;

Макаренко О.С. – вчитель початкових класів, відмінник народної освіти.

Беспалько М. В. – вчитель географії, працювала з 1978 по 1999 рік . Загальний педагогічний стаж 36 років, з них 21 рік працювала в даній школі . Нагороджена знаком «Відмінник народної освіти України» та медаллю «За трудову відзнаку».

Беспалько В.А. - працював з 1978 директором школи,вчителем російської мови та літератури. З 1982 працює по 1985 рік завідуючим районним відділом освіти. Загальний педагогічний стаж 42 роки, з них 26 років працював в даній школі.

П’яткова Г.І.- вчитель російської мови та літератури, працювала з 1968 – 1984р.р. Вчитель вищої категорії, вчитель - методист.

Доскаленко О.Т. - вчитель біології, має вищу категорію. У Таборівській ЗОШ працювала з 1998 по 2009 рік . Загальний педагогічний стаж 47 років, з них 11 років працювала в даній школі. У 1983 році нагороджена знаком «Відмінник народної освіти України». У 2005 році присвоєно звання «Старший вчитель».

Іванюк Петро Кіндратович – учитель трудового навчання. Писати до газет і друкувати свої вірші почав з 1949 року. Петро Кіндратович — один із авто­рів колективної поетичної збірки лі­тоб'єднання "Веселка" у місті Вознесенську. Для дітей і учнів видав багато збірок з дитячими творами.

Кобза Г.І. – вчитель початкових класів вищої категорії. З 1979 р. Галина Іванівна працювала у Таборівській восьмирічній школі. За педагогічну працю та громадську роботу неодноразово нагороджувалася почесними грамотами, а в 1984 році значком «Відмінник народної освіти». У 1991 році Галині Іванівні за сумлінну працю, за Божий дар бути Вчителем з великої літери, було присвоєно звання «Старший вчитель» .

Краснощока О.Д.- майстер спорту, вчитель фізичної культури вищої категорії, було присвоєно звання «Вчитель-методист». Працював у школі з 1989 – 2013 р.р. Стаж педагогічної роботи – 40 років, нагороджений знаком «Відмінник народної освіти України». Тривалий час очолював районне методичне об’єднання вчителів фізичної культури.

Демидова Л.І. – вчитель української мови та літератури. У школі вчителем працювала з 1967 - 2011 р.р . Загальний педагогічний стаж - 44 роки, з них 43 роки працювала в даній школі. У 1976 році нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України.

ІІ. Сучасність:

1. Досягнення школи на сучасному етапі. З 2010 – 2013 р.р. була здійснена модернізація навчального закладу, а саме: здійснена газифікація школи на суму 216 тис. грн.; проведена гідрохімічна очистка опалювальної системи на суму 80 тис. грн.; перекриття даху на суму 90 тис. гр.; асфальтування центральної частини подвір’я на суму 38 тис. грн.; оновлено, естетично оформлено за новими технологіями фасадна вхідна частина на суму 99 тис. грн.; замінено 35 фасадних вікон на нові металопластикові на суму 132 тис. грн. Загальна сума, яка вкладена у розвиток та зміцнення матеріально – технічної бази школи із державного бюджету становить 655 тис. грн. Від депутатів партії регіонів учні школи отримали у подарунок інтерактивну дошку на суму 25 тис.588 грн.

Навчальний заклад брав участь у всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля». Були проведені відповідні заходи:

- Упорядкована територія, прилегла до навчального закладу, ліквідовані аварійні дерева, що руйнували фундамент школи;

- Збудована відмостка лівого та правого крила фронтальної частини школи;

- Проведена реконструкція підвального приміщення для зберігання овочів та заготовок продовольчого фонду;

- Здійснені структурні перетворення установи: перенесено початкову ланку навчання з другого поверху на перший;

- Естетично оформлені квітники.

2. Педагоги, які працюють в школі сьогодні, складають інноваційний потенціал шкільного колективу.

1. Чудак Лариса Анатоліївна – вчитель вищої категорії, викладає світову літературу.

2. Чередніченко Світлана Іванівна – заступник директора з навчально – виховної роботи, вчитель географії.

3. Ярова Ольга Петрівна – вчитель музичного та образотворчого мистецтва, має вищу категорію, учасник Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013».

4. Кіріяков Дмитро Валентинович – вчитель фізики, інформатики та основ здоров’я, учасник Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013».

5. Соловйова Олена Миколаївна – вчитель вищої категорії, викладає українську мову та літературу.

6. Мітєва Надія Володимирівна – вчитель вищої категорії, викладає англійську та українську мови, керівник методоб’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу.

7. Фортуна Ольга Миколаївна – вчитель початкових класів, має вищу категорію, керівник методоб’єднання вчителів початкових класів.

3. Плани шкільного колективу на майбутнє:

Середньострокові Перспективні
1. Увійти за рейтингом освітньої діяльності «у трійку» кращих шкіл Вознесенського району. 2. Підвищити рівень комп’ютерної грамотності педагогів до 100 %. 3. Створити проект «Школа майбутнього», основою якого є процес впровадження інноваційних ідей та технологій. 1. Створити шкільну газету. 2. Створити громадський благодійний фонд «Таборівка».

Виконавці: Чудак Л.А. – директор школи

Чередніченко С.І. – заступник директора з НВР

Соловйова О.М. – заступник директора з ВР

Зіздо Л.В. – педагог – організатор

Фортуна О.М. – керівник МО початкових класів

Пічугіна Т.А. – керівник профспілкового комітету

Кiлькiсть переглядiв: 70

Таборівська ЗОШ І - ІІІ ступенів

c. Таборівка вулиця Центральна, номер будинку 97,
поштовий індекс 56520, Миколаївська область, Вознесенський район
Україна

Дата останньої зміни 19 Червня 2018

Фотогалерея